Kastani talus pakub ilus-erilisi maitseelamusi Kihnu Gurmee

Kui otsid võimalusi, et tähistada elu, hellitada ja üllatada maitsemeeli või rõõmustada Sulle olulisi inimesi, siis on Kihnu Gurmee just see õige koht, kuhu samme seada.

Kohalikust toorainest ja erinevatest maailma maitsetest kombineeritud toidupõnevused on unikaalne puhkusesuveniir, mida endaga ühelt meeldejäävalt Kihnu reisilt kaasa võtta.
Tunneme elu nautimise kunsti ja soovime seda ka Sinuga jagada!
Selleks, et erilise hoolega valmistatud eineelamusest osa saada, anna oma soovist meile teada vähemalt 3 päeva ette, siis oskame vajalikku toorainet varuda ning vastavalt ilmastikule ka parimat einestamise kohta ette valmistama asuda.

Viiekäigulise eine, mille juurde serveerime ka alkoholivaba rüübet ja kohvi/teed, tasakaalupanus on 50 eurot. Kui on soovi lisada menüü juurde kaks kogust koduõlut või meie signatuurkokteili (cava astelpaju-õunamahla ja ingveri ning härmatanud vaarikatega), siis lisandub menüüle 10 eur/in. 

Einestama ootame toidupõnevuste otsinguil olijaid alates 6 liikmelisest seltskonnast ja toitlustust saame korraldada kuni 20 liikmelisele grupile.

Eineelamuse broneerimiseks saada e-mail aadressile: kihnugurmee@gmail.com või helista 56 628 785 (Inger). Broneeringut saad vormistada ka Kihnu Gurmee veebilehel: http://kihnugurmee.ee/ 

Tule meile külla ja kingi endale üks meeldiv mälestus!