Vanale talukohale ehitatud Kastani majutus on perekonna ettevõte, mis on nime saanud keset hoovi ilutseva võimsa kastanipuu järgi.

 

Kihnus on avastamisrõõmu mitte ainult suvel, vaid ka kevadel ja sügisel. Te saate põgeneda linnakärast ja kiirest elutempost ning tunda igatsetud vabadustunnet. 

Suvisel ajal muutub Kihnu saar väga elavaks. Siin korraldatakse palju pärimuskultuuri üritusi, kuid on ka erinevaid aktiivse puhkuse veetmise võimalusi. Mugav on laenutada meie juurest jalgratas, et seigelda mööda pisemaidki metsaradu ja nautida saare võlusid. Pärast päevast jalutuskäiku, rattamatka või kultuuriõhtut on hea tulla just Kastani tallu, kuna asume rahulikumas saarenurgas.


Pakume puhkeaja täisväärtuslikuks veetmiseks kuue kahekohalise magamistoaga eraldiseisvat majakest. Võite nautida saunamõnusid ja lõõgastuda eesruumis või terrassil. 
Nostalgiahõnguline ait garanteerib samuti kvaliteetse une.
 
Toitlustamist saate tellida eelneval kokkuleppel, kuid võite ka ise oma kokandusoskusi proovile panna. Teie käsutuses on peamajas asuv ruumikas söögisaal kööginurgaga ja õuegrill. Lähim kauplus asub umbes 1 km kaugusel. 


Suurepärane keskkond lõõgastavaks puhkuseks – õitsvad lilled, mööda hoovi ringi vudivad siilikesed, linnulaul ja merekohin, mida saab kuulata väikse jalutuskäigu kaugusel majast. Otsetee mereni võib pakkuda rohkem huvi matkahuvilistele, kuid kosutav vesivann ja imelised õhtused päikseloojangud on seda retke väärt.


Tasuta WiFi ala.

Infot Kihnu saarele pääsemise, siin toimuva ja käsitöö soetamise võimaluste kohta saate järgmistelt aadressidelt:


www.veeteed.com

www.kihnu.ee

www.kihnukaubamaja.ee


Rõõmsa kohtumiseni Kastani talus!