Vanale talukohale ehitatud Kastani majutus on väike pereettevõte, mis on nime saanud keset hoovi ilutseva võimsa kastanipuu järgi.

 

Mida Kihnus teha?


Kihnus on avastamisrõõmu mitte ainult suvel, vaid ka kevadel ja sügisel. Te saate põgeneda linnakärast ja kiirest elutempost ning tunda igatsetud vabadustunnet. 

Suvisel ajal muutub Kihnu saar väga elavaks ja seda eriti suursündmuste aegu. Siin korraldatakse palju pärimuskultuuri üritusi, kuid on ka erinevaid aktiivse puhkuse veetmise võimalusi. Mugav on laenutada meie juurest jalgratas, et seigelda mööda pisemaidki metsaradu ja nautida saare võlusid. Pärast päevast jalutuskäiku, rattamatka või kultuuriõhtut on hea tulla just Kastani tallu, kuna asume rahulikumas saarenurgas.


Majutus 


Oma väsinud jalgu ja unist pead saad välja puhata kuue kahekohalise magamistoaga külalistemajas. Omaette olemist saame pakkuda vanas nostalgiahõngulises renoveeritud aidamajakeses, mille kahes toas on ruumi neljale majutujale (võimalik lisada ka lapsevoodi). Lisaks on ühel perel või sõpruskonnal (kuni 4 in) soovi korral võimalik majutuda suvemajakeses.


Saunamõnud


Saun pole ühele õigele eestlasele mingi tavaline puhtaks pesemise kohake, vaid see on lähedaste seltsis meeleolukalt veedetud ühine aeg ja ühe lõõgastava puhkuse oluline komponent. Külalistemajas peatujaile on meil pakkuda mõnusat niiske leiliruumiga sauna ja lisaks on Kastani talu hoovi rajatud unikaalne paatsaun ehk vana mikujaani kalapaat, mis on ümber ehitatud vahvaks saunaks. Kastanil kogud elamusi!

Toitlustus


Hea päev saab alguse või väärika punkti ühe hea söömaajaga. Hea toidu rolli ei tasu alahinnata, mis puudutab ilusate mälestuste kogumist ja parima puhkuse veetmist. Kastanil saab toitlustamist tellida eelneval kokkuleppel. Lisaks heale kodusele toidule on võimalik tellida ka erilisemaid toiduelamusi Kihnu Gurmee poolt serveerituna. Kui peretütar juhtub Sinu puhkuse ajal samuti saarel olema, siis ära pea paljuks märku anda, kui mõni eriline isu peale tuleb - tekib tahtmine õhtul kell 21 veel õuna-ploomi rummi crumblet või heeringa-kilu tartari saada, siis kokkamise kirega peretütar teeb selle Sulle rõõmuga valmis :) Anna oma soovidest meile teada. 


Kui aga Sinu puhkus jääb poolikuks, kui pole saanud ise kokata, siis selleks on külalistele kasutada kõige vajaliku köögitehnikaga varustatud köök-söögisaal ja õuegrill. Peenemad söögipalad tasub mandrilt endaga kaasa tuua, kuid kõik elementaarne söögipoolis on kättesaadav ka saarel tegutsevatest poodidest. Lähim kauplus asub umbes 1 km kaugusel. 


Suurepärane keskkond lõõgastavaks puhkuseks – õitsvad lilled, mööda hoovi ringi vudivad siilikesed, linnulaul ja merekohin, mida saab kuulata väikese jalutuskäigu kaugusel majast. Otsetee mereni pakub rohkem avastamisrõõmu matkahuvilistele, kuid kosutav vesivann ja imelised õhtused päikseloojangud on osavõttu väärt.


Kui päris välja lülitamata olla ei saa, siis taluõuel levib ka tasuta WiFi ala.  

Infot Kihnu saarele pääsemise ja siin toimuvate sündmuste kohta leiate allolevatelt veebilehtedelt:


www.veeteed.com

https://visitkihnu.ee/ 


Rõõmsa kohtumiseni Kastanil!